"פנינים שזורות על חוט"

"פנינים שזורות על חוט"

סוגה: פרוזה, פילוסופיה, יהדות, תרבות המזרח.

 

מאת: רז הנדלר.

 

תקציר העלילה:

כאשר אנו מתבוננים במחרוזת פנינים אנו מתרשמים מיופיין, מבוהק הלבן, מהשתקפות האור. רובנו מתרכזים בפנינים עצמן, ואילו רק מעטים מבחינים בחוט המחבר ביניהן. נסתר או גלוי, נוכחותו של החוט היא המאפשרת את קיומה של המחרוזת.


צמד גיבוריו של ספר זה, כמו שאר בני האדם, הם כשתי פנינים השזורות על חוט.
שלום שלונצקי הוא פילוסוף והוגה דעות, אשר לאחר שנים של נדודים שב אל הקיבוץ שבו גדל ומצא לכאורה את השלווה והחופש לעסוק בפיתוח הגותו, אך למעשה התרחק מעצמו וכך גם מהאחר. מאיה היא דוקטורנטית לביולוגיה שהמחקר הוא כל עולמה ומלבד עיסוקה האובססיבי בשאלה "מהם חיים?" היא גם קוראת נלהבת של כתביו של שלום. 


השניים אינם יודעים עד כמה הם קשורים בדרכים נסתרות: טראומות ילדות, נטייה להתבודדות ולהתמכרויות, יחד עם חקירה צלולה, מושכלת ונלהבת של העולם; שניהם צמאים לפענח את סודות היקום ולהבין את הנעלם. עלילת הספר נעה ביניהם ומלווה את חיפושיהם וניסיונם להיחלץ מהמבוך שבנו איש-איש לעצמו, תוך שהם מכירים בקיומו של החוט המקשר בין כולנו, ומנסים להיאחז בקצהו. 

 

אודות המחבר: רז הנדלר הוא חוקר דתות המשלב בהגותו ובמאמריו גם את הפילוסופיה של המדע. ספרו הראשון בעקבות הדרך ראה אור בהוצאת "ספר ראשון" ונמכר באלפי עותקים.

פנינים שזורות על חוט הוא ספרו השני.    


תיאור פיזי של הספר: כריכה רכה, 214 עמודים.

 

כיצד ניתן לרכוש את הספר?

דרך המחבר עצמו, elianuss@gmail.com

בחנות הספרים הוירטואלית אינדיבוק,

 

 

מחיר הספר: ישירות מהמחבר - 60 ש"ח כולל משלוח. 

 

קריאה מהנה!

 

 

שלחו לנו ספר

ניתן לשלוח לנו את כתב היד כקובץ Word פשוט, בלחיצת כפתור!
אני רוצה לשלוח