למה איתנו?

למה להוציא ספר לאור דווקא עם הוצאת 'ספר ראשון'?

(וגם: מהם שלבי התהליך של פרסום הספר?)


רבות הוצאות הספרים בישראל, לכן עולה השאלה, ובצדק, למה איתנו? 


נתחיל מפרט טכני קטן, אך משמעותי; אנו מקבלים כתב יד לבחינה בקובץ Word. אין אנו דורשים שתשקיעו מכספכם בהדפסת הספר ותשלמו גם את משלוח הדואר. ההיפך הוא הנכון – אנו נתאמץ עבורכם, נחסוך לכם את ההדפסה ואת עלות המשלוח, ונקרא את כתב ידכם מעל מסך המחשב. 


כאשר כתב היד יתקבל על ידנו, נבחן אותו לעומקו ולרוחבו. נקרא אותו במלוא הכבוד ונשקיע בו את כל תשומת הלב הדרושה. במידה והוא אכן מצא חן בעינינו, נזמין את הסופר או הסופרת לפגישת היכרות.


אם לאחר הפגישה יחליטו הצדדים על עבודה משותפת – אנו נתאים לכם בדיוק את העורך המתאים לספרכם, ממיטב העורכים המקצועיים שאיתם אנו עובדים. במשך כל תקופת העריכה, אנו נעמוד לצדכם. נלווה, נייעץ, נתקרב ונתרחק לפי מידת הצורך ולפי רצונכם האישי. אנו משקיעים יחס אישי בכל אחד ואחת מכם. לאחר שהספר יעבור עריכה ספרותית הוא יועבר אל עורכת הלשון שלנו ומאוחר יותר ייכנס לשלבי ההגהה. במקביל, נתחיל גם לעבוד על עיצוב הספר עם מעצבים מהשורה הראשונה. אחר כך נעבור לשלב העימוד והעיצוב הפנימי. אחריו נעשה הגהה נוספת ורק כאשר נדע בוודאות, שלפנינו ניצבת יצירה ראויה ומוכנה – נעביר אותה אל הדפוס.


כאשר הספר ייצא מהדפוס הוא יועבר לסקירה ספרותית בכל מדורי הספרות. אנו עובדים עם חברת הפצה מהמובילות בארץ וכל ספר יגיע למדפי החנויות הטובות ביותר בכל רחבי הארץ. בנוסף נשתתף בירידים השונים, נציג בהם את ספרינו ונמכור אותם.

  
למרות הקדמה הטכנולוגית והשתלטות האינטרנט על חיינו, מכירות הספרים המודפסים בישראל רק הולכות וגדלות. הפרסום באינטרנט הוא זול ומגיע להמוני אדם –  בלחיצת כפתור. אתרינו נבנה ועוצב על ידי חברת מחשבים מהטובות ביותר בארץ. אנו נעניק לכל סופר וסופר אתר בתוך אתרינו בו יוכל לעלות קטעים נבחרים, לענות על שאלות וכמובן למכור את עותקיו. אתר זה יקודם באופן מקצועי ביותר במנועי החיפוש של 'גוגל'. כל ספר וספר יקבל במה גם בדף הפייסבוק שלנו, אשר רשימת מכותביו גדלה מיום ליום.


למרות העלייה במכירות הספרים המודפסים, איש אינו יודע מה טומן העתיד. במדינות המערב, קריאה דיגיטלית נהפכה  לדבר שבשגרה, לכן כל ספר וספר נוציא גם בגרסתו האלקטרונית (e book). נציג ונמכור אותו בחנותנו הווירטואלית וגם בחנויות נוספות מסוג זה.


השילוב שלנו בין עבר ועתיד, בין ניסיון לרוח צעירה, בין ספרות מודפסת לדיגיטלית – הינו שילוב מנצח. אנו מבינים את המציאות אשר בתוכה אנו עובדים ויש לנו יכולת להתאים את עצמינו לשינויי הצריכה של החברה המודרנית והמשתנה שבה אנו חיים.

 

'ספר ראשון' – העתיד שלכם הוא ההווה שלנו.

שלחו לנו ספר

ניתן לשלוח לנו את כתב היד כקובץ Word פשוט, בלחיצת כפתור!
אני רוצה לשלוח